אודות הדבש של סבא

100% ישראלי מקומי!

בלב הטבע, במושב עין ורד, נמצא עסק חקלאי משפחתי בשם "הדבש של סבא" שמעביר את אהבתו לדבש ולדבורים מדור לדור. מעל 50 שנה של מסורת וניסיון מאחורינו, אנו גאים להציע מגוון דבשים ייחודיים ואיכותיים, 100% ישראליים ומקומיים.

מוצרינו כוללים דבש פרחי בר, דבש פרחי אקליפטוס, דבש פרחי הדרים, דבש פרחי הגולן, דבש אורגני ודבש פרחי אבוקדו, כולם מיוצרים באהבה ובקפדנות, כדי להבטיח את האיכות הגבוהה ביותר ללקוחותינו.

בנוסף למכירת דבש, אנו מציעים שירותי האבקה, מכירת דבורים, קורסים בגידול דבורים והרצאות מקצועיות. המחויבות שלנו לחינוך ולקהילה מאפשרת לנו לשתף את הידע והתשוקה לעולם הדבורים עם דורות חדשים.

ב-"הדבש של סבא", אנו שואפים לשמר את קסם הטבע ולהביא אותו ישירות אליכם. המקום המושלם לחוויית טעמים טבעיים ואותנטיים. בואו לטעום, ללמוד ולחוות את האהבה לדבורים ולדבש.

כתובת העסק: מושב עין ורד, רחוב המעיין 2 מספר יצירת קשר: 0548148107

אנו נשמח לפגוש אתכם ולשתף אתכם בעולם המרתק של הדבש של סבא!

הדבש של סבא, ממוקם ביופיו של מושב עין ורד, אנו מתמחים בייצור דבש איכותי ובמתן שירותים קשורים לעולם הדבורה. העסק שלנו, המופעל במשפחה כבר למעלה מחמישים שנה, מספק דבש טהור וטבעי במגוון טעמים ומרקמים. המחויבות שלנו לאיכות ולסביבה הטבעית מבטיחה שכל מוצר שלנו הוא הבחירה המועדפת למי שמחפש דבש ישראלי מקומי.

שירותי האבקה לחקלאות

שירותי האבקה שלנו מותאמים לצרכי חקלאים וגננים, תוך שימוש בכוורות מתקדמות ודבורים איכותיות. השירות מגביר את פוריות הצמחים, משפר את איכות היבול ותורם לבריאות האקוסיסטם המקומי. דבורי הכוורת שלנו נבחרות בקפידה כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר.

מכירת דבורים וציוד כוורת

בנוסף למכירת דבורים, אנו גם מספקים ציוד כוורת מתקדם ומעודכן לגידול דבורים. המוצרים שלנו משלבים איכות וחדשנות ומיועדים למגדלי דבורים מתחילים ומקצוענים.

וסים כאחד. מהדבורים עצמן ועד לציוד הכוורת המתקדם, כל פריט שאנו מציעים מיועד להבטיח חוויה אופטימלית ותוצאות איכותיות בגידול דבורים.

קורס לימוד גידול דבורים וייצור דבש

הקורס שלנו מציע למידה מעמיקה בנושאים של גידול דבורים וייצור דבש. תוך כדי לימוד, תקבלו הכרות עם טכניקות מתקדמות, טיפים לטיפול בדבורים ודרכים לייצר דבש איכותי. הקורס פותח דלת לעולם מרתק של חקלאות דבורים והוא מותאם לכל רמות הידע והניסיון.

הרצאות מקצועיות וסדנאות חווייתיות

אנו מציעים סדרת הרצאות וסדנאות המכסות מגוון נושאים בתחום הדבורים והדבש. הרצאות אלו נועדו להעשיר את הידע ולהעמיק את ההבנה של המשתתפים בחשיבות הדבורים לסביבה ולכלכלה החקלאית. הסדנאות שלנו מתאימות לכל הגילאים ומציעות חוויה ייחודית ומעשירה.

אנו מזמינים אתכם לבקר באתר של "הדבש של סבא" כדי לקבל מידע נוסף על השירותים שלנו, להירשם לקורסים ולהרצאות, ולגלות את המגוון הרחב של מוצרי הדבש והדבורים שאנו מציעים. התקשרו אלינו היום למספר 0548148107 או בקרו בכתובתנו במושב עין ורד, רחוב המעיין 2, לחוויית דבש  מהממת.

דילוג לתוכן