הרצאות


הרצאות בנושא דבורים ודבש ב"הדבש של סבא" – מעבר למילים

ב"הדבש של סבא", הממוקם במושב עין ורד, אנו גאים להציע שירות של הרצאות מקצועיות ומעניינות בנושאי דבורים, דבש וחקלאות קיימא. ההרצאות שלנו מתאימות לכל קהל ומיועדות להעניק ידע, השראה וחוויה עשירה לכל משתתף.

מומחיות וניסיון בתחום הדבורים והדבש

המרצים שלנו הם מומחים בתחום גידול הדבורים וייצור הדבש, עם שנים רבות של ניסיון ומורשת משפחתית בתחום. הם ישתפו אתכם בידע העשיר ובסודות המקצוע, ויעניקו תובנות מעמיקות על המשמעות והחשיבות של דבורים ודבש בעולמנו.

תוכן מעניין ומגוון

ההרצאות שלנו מכסות מגוון נושאים, החל מביולוגיה של הדבורה, דרך תהליכי ייצור הדבש, וכלה בחשיבות הדבורים לסביבה ולחקלאות קיימא. כל הרצאה מותאמת לקהל היעד ומשלבת תוכן אקדמי עם יישומים מעשיים ודוגמאות מהחיים.

לקהלים שונים ואירועים מגוונים

הרצאותינו מתאימות לבתי ספר, אוניברסיטאות, חברות

, קבוצות עיניין ואירועים פרטיים. אנו מציעים הרצאות מותאמות אישית כדי להתאים לצרכים ולעניינים הספציפיים של כל קהל ואירוע, ולהבטיח חוויה עשירה ומשמעותית לכל משתתף.

התחייבות לחינוך ולקיימות

ב"הדבש של סבא", אנו רואים חשיבות רבה בחינוך ובהעצמת המודעות לנושאי קיימות ושמירה על הסביבה. הרצאותינו מתמקדות בהדגשת התרומה החשובה של הדבורים לעולמנו ובדרכים בהן כל אחד יכול לתרום לשמירה על עולם ירוק ובר קיימא.

הזמנה ללמוד ולהשתתף

אנו מזמינים אתכם להירשם להרצאה, להביא אותנו לאירוע הבא שלכם, או להצטרף אלינו באחת מההרצאות הפתוחות לציבור. למידע נוסף, פרטים על הרצאות קרובות והרשמה, אנא פנו אלינו למספר 0548148107 או בקרו בכתובתנו במושב עין ורד, רחוב המעיין 2. אנו כאן לעזור לכם לגלות ולחקור את עולם הדבורים והדבש בדרך חדשה ומרתקת.

דילוג לתוכן